Sayfalar

18 Ağustos 2014 Pazartesi

Tahta kuruları


 Bütün melodiler başından ağır "spoiler" verir ve  bu hiç heyecanlı olmaz, ritm belli bir zaman sonra rütinleşir ve monoton bir şekilde devam eder. Araya  bir iki kırık nota koyulmuştur buda algıla hareketliliğe neden olur belki bir iki dakika daha oyalayıp  müziği biraz daha dinlemenize neden olur. Hayır çok sevdiğinizden değil sadece değişik geldiğinden, başka bir yerde duymadığınız sesler farklı duyguları da  beraberinde getirir, yüksek bir yerden sebepsiz atlamak, nedensiz koşmak ve en klişe olanı ağlamak. Ağlamak...

 Bazen nedensizce uykuya dalma hissi ve eylemi.

"Ölüm"

Merhaba Pythia !

Kişisel gelişim yazarları olur ya yaşam koçları, hani bilirsin televizyon kanallarına çıkarlar yolunu kaybetmiş gerizekalılara yol gösterirler, kitap yazarlar ve milyon dolarlara dolar demezler mılyın dolır derler ( herhalde)...   benim amacım yol göstermek değil sadece bütün bu yaşanılanların kısa özeti olarak bir melodi olduğunu göstermek.
Yani ?

Yanisi şöyle,

İnsanlarlar doğarlar, büyüler ve ölürler, tabi sadece insanlar değil bu yerkabuğu üstündeki her şey için geçerli bu geçiş dönemi.

take me anywhere, i don't care ( bunu sevgili tıçir'dan aldım aslına bir şarkı sözü ama hoşuma gitti oda beni kırmadı al dedi bende aldım sana geldim belki işine yarar, hem bu aralar kelimeler fazla karaborsa kullanılamayacak okadar çok insana kullanılmış ki  stokların durumu son beş yılın en düşük seviyesine inmiş, gerçi bizene bu birleşmiş milletlerin sorunu. )

Her zaman ki gibi asıl önemli olan konuyu unutuyorum "tahta kuruları"

onlar hakkında öğrenebildiğim tek şey  her birinin birer lanet olduğu evet tam olarak aynen öyle "lanet"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

denemelisin